Tiny house

Designový mini domček, ktorý svojím tvarom ctí tradičnú architektúru. Predstavuje plnohodnotnú alternatívu k bývaniu.

Domček na kolesách

Tento mobilný domček je bežne postavený na kolesách, vďaka čomu máte slobodu pri voľbe priestoru, kde váš domov „zaparkujete“. Je len na vás, či si vyberiete mesto, vidiek alebo zákutie v prírode.

Môže byť pre vás víkendovou chatkou, ale i celoročne obývateľným domčekom. Keďže sa bežne nejedná o klasickú stavbu spojenú so zemou, nie je potrebné vybavovať stavebné povolenie.

Tiny house je plne sebestačný

Nepotrebujete prípojku na vodu, ani kanalizáciu a vďaka solárnym panelom ani na elektrinu. Veľký dôraz kladieme na praktickosť. Každý centimeter je dôkladne premyslený, aby sme zabezpečili maximálnu využiteľnosť priestoru pre váš každodenný život – či už individuálne, v páre, alebo v rodine s jedným až dvoma deťmi.

Minimalistický interiér vám ponúkne všetko, čo potrebujete k bežnému životu a zároveň vám ponecháva priestor na slobodné dýchanie a tvorivé myslenie.

Vaša duša potrebuje harmóniu, rozvíjať sa a učiť

Práve preto pri koncipovaní priestoru kladieme dôraz na zákonitosti duševného života, pričom vychádzame z princípov tzv. posvätnej geometrie. Výber materiálov a tvarov nie je náhodný. Je ladený tak, aby vznikol priestor s vnútornými súvislosťami. Vzniká tak tiny house s dušou.

Tiny house odzrkadľuje potreby dnešného človeka. Ak si čoraz častejšie uvedomujete potrebu žiť minimalisticky a prebytok vás zaťažuje, budete ideálnym budúcim obyvateľom tohto mini domčeka :).

Bývanie vás finančne nezaťaží

Jedná sa o pomerne nenáročnú stavbu, pričom dôraz pri stavbe kladieme na výber materiálov. V porovnaní s maringotkou sa tiny house konštrukciou stien viac ponáša na klasický drevodom. Jeho vyššia váha tak neumožňuje premiesťovanie na dennej báze ako karavan.

My si ho však vieme predstaviť aj bez kolies, pevne spojený so zemou. Malý, milý, funkčný drevodom, kde je okrem funkčnosti zohľadnená aj krása, harmónia, estetika a nadčasovosť.

Toto všetko sú atribúty a základné potreby duše každého z nás – ľudské teplo a správne mentálne usporiadanie.

Cena a parametre

Technické špecifikácie vám radi poskytneme na vyžiadanie, na základe vašich predstáv a potrieb.

Ak s vami tento minimalistický štýl života súznie, určite nás kontaktujte a niečo spolu vymyslíme :).

A následne vám to položkovito naceníme.

Máte záujem o cenovú ponuku?